Back Forum New
Nama Watak:windz (karipap)
MSN (Perlu ada):winslow_619@yahoo.com
Sejak bila anda bermain Boomz:18.10.2011
Masa Online Harian:8pm hngga 12pm , cuti 8pm hgga 3am
sayan ingin mnjadi tutor kerana saya ingin mnolong newbie boomz dan mngajak rakan2 saya bermain boomz , saya ingin mncari maklumat tntang scammer , saya sudah biasa dgan cara scammer , bnyak permainan online telah saya maen , saya juga biasa kena scammer dan tahu cara orang untuk scammer , kalau boleh saya ingin mnjadi tutor kerana ingin mncari scammer2 yg telah membuat kacau di boomz online ini

Post Last Edit by fuskengchan at 30-3-2012 20:46

Post Last Edit by fuskengchan at 30-3-2012 20:46

Nama Watak:Monkey•D•Luffy (Satay)
MSN (Perlu ada):fuskengchan@hotmail.com (boleh panggil bila-bila masa kalao nak check)
Sejak bila anda bermain Boomz: ogos 2011
Masa Online Harian: isnin, rabu, khamis:7jam
                                selasa:  8jam
                                jumaat:10jam
                                sabtu: 20jam
                                ahad:18jam
Mengapa anda mahu menjadi "Tutor Pemain" (kurang daripada 50 perkataan)
Saya mempunyai banyak pengalaman sebab pernah menjadi tutor pemain dalam ddtank yang lain.Saya mahu tolong G.M sebab beliau bukan 24 jam on-line , kalao saya betul-betul boleh memberitahu saya di msn bila-bila masa.Dengan itu masalah screen hitam saya pun tahu apa-apa tentang flash player. kecuali itu, saya akan melaporkan masalah top up,bug dan lain-lain.

nama watak:abu1234(karipap)
MSN(perlu ada):boomz_karipap11@yahoo.com
sejak bila anda bermain boomz:bulan 1 tahun 2012
masa online harian:12jam paling lme pon 24 jam sehari
megapakah saya mahu jadi "tutor permain":saya ingin membantu semua orang yang adew masalah...dan saya akan memberi tunjuk ajar kepada semua...saya akan mengajar semua orng tentang bermain boomz.....saya teringit sangat2 nk jadi tutor permain....ok la...good luck semua
saya suke boomz karipap iya sangat seronok

Nama Watak @ IGN : ۞♦Lyçànz♦۞

Nama Watak: Angelus
MSN (Perlu ada): xangelus8x@msn.com
Sejak bila anda bermain Boomz: December 2011
Masa Online Harian: 12 Jam Sehari
Mengapa anda mahu menjadi "Tutor Pemain" (kurang daripada 50 perkataan) : Saya ingin menjadi tutor pemain kerana ingin menolong semua pemain untuk yang kurang memahami permainan Boomz ini. Secara tidak langsung,saya dapat mengenali lebih ramai lagi rakan-rakan baru dan bersama-sama bermain Boomz dengan lebih menyeronokan.

Nama Watak:IntanPayung ( Karipap) ( chnge Janette now ) and MakeYouSmileツ (Satay)
MSN (Perlu ada):liecrizto@yahoo.com
Sejak bila anda bermain Boomz:nov 2011
Masa Online Harian:10jam kadang 12jam
Karena saya ingin membantu kawan-kawan yang baru bermain boomz.. saya ingin mengajarkan apa yang saya tahu tentang boomz kepada kawan-kawan agar kawan-kawan boleh mudah memainkan game boomz ne... Maju terus Boomz !!
Im just a Simple girl

Nama Watak:CikMonoLisa™
MSN (Perlu ada):putribalqis925@yahoo.com
Sejak bila anda bermain Boomz:november 2011
Masa Online Harian:10:00 AM-6:00PM/3:00PM-10:00PM
Saya Ingin Membantu rakan-rakan saya yang dalam Permasalahan Boomz Bm.Saya akan menyelesaikan masalah apa yang saya tahu.Jika saya di pilih menjadi Tutor Boomz Bm saya akan Berusaha Bersungguh-sungguh.

Nama Watak:CikMonoLisa™
MSN (Perlu ada):putribalqis925@yahoo.com
Sejak bila anda bermain Boomz:november 2011
Masa Online Harian:10:00 AM-6:00PM/3:00PM-10:00PM
Saya Ingin Membantu rakan-rakan saya yang dalam Permasalahan Boomz Bm.Saya akan menyelesaikan masalah apa yang saya tahu.Jika saya di pilih menjadi Tutor Boomz Bm saya akan Berusaha Bersungguh-sungguh.

Post Last Edit by StrikeXOne at 2-4-2012 11:34

Post Last Edit by StrikeXOne at 2-4-2012 11:28

Nama Watak:StrikeXOne
MSN (Perlu ada):boomz94@hotmail.my
Sejak bila anda bermain Boomz: ogos 2011
Masa Online Harian:9AM-3PM=Siang...10PM-4AM=Malam
saye ingin menajdy tutor..kerana saya ingin membantu player2 yang masih baru dan yang da lame maen...saye akan menyelesaikan masalh yg dihadpi oleh pemain2 yg masih baru dan yg sudah lame maen..Sy juge akan mempromosikan game boomz kepada member2 sy..Maju Terus Game Boomz BM..

Post Last Edit by amyrul99 at 2-4-2012 17:04

Nama Watak:amyrulpro (karipap)
MSN (Perlu ada):amyrulhaqimyoyo@yahoo.com
Sejak bila anda bermain Boomz:2/5/2011
Masa Online Harian:3 pm hingga 10 pm
Mengapa anda mahu menjadi "Tutor Pemain" (kurang daripada 50 perkataan)saya muslim ingin berbakti kepada agama saya dan pihak rasmi mmog, berjanji untuk sabar jujur amanah kepada pihak rasmi walaupun saya masih muda, mahir komputer, belajar dengan abang abang saya eio sekolah
saya hanya reply sahaja kalau tidak dilantik mungkin bukan rezeki saya banyak lagi rezeki saya kat luar sana.

Back Forum

MMOG.asia Forum